Usługi IT

Firma Mohio oferuje Państwu kompleksowe usługi IT na terenie Trójmiasta i okolic. Skupiamy się na zapewnieniu wszechstronnych rozwiązań informatycznych dla małych i średnich firm jak również instytucji państwowych i samorządowych.

Zaproponowane przez nas efektywne rozwiązania IT zapewnią stabilne działanie Państwa systemów. Oferujemy również optymalizację działających już systemów informatycznych co w konsekwencji zwiększy wydajność poprzez wykorzystanie maksymalnie wszelkich zasobów sprzętowych.

Kluczowym elementem naszych usług jest fakt, że potrafimy zidentyfikować realne, często złożone potrzeby klienta. Wszelkie wdrożenia nowych rozwiązań odbywają się według ścisłe określonej ścieżki, począwszy od optymalizacji, wdrożenia, szkolenia, kończąc na monitoringu wdrożonych rozwiązań. Dodatkowo nasza oferta zapewnia ciągły rozwój oraz wszelkie rozbudowy gotowych produktów dzięki czemu otrzymują Państwo kompletny outsourcing IT.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów w tej dziedzinie. To nie tylko ludzie, których łączy zwykła praca jest to coś więcej – pasja dzięki, której zadania im powierzone wykonane są z pełnym zaangażowaniem.

Coraz to większe oczekiwania i potrzeby naszych klientów  pokazały jak ważny jest ciągły rozwój i postęp w tej branży. Poprzez zastosowanie najnowocześniejszych i sprawdzonych rozwiązań jesteśmy wstanie zapewnić idealnie dopasowane rozwiązania w bardzo szybkim czasie. Dodatkowo usługa pomocy zdalnej ułatwia nam szybko i skutecznie likwidować wszelkiego rodzaju awarie w bardzo szybkim czasie.

Zapewniamy profesionalny outsourcing informatyczny dla Państwa firmy w tym:

  • Usługi dedykowane dla firm
  • Kompleksowa obsługa informatyczna firm
  • Audyt sprzętu i oprogramowania
  • Optymalizacja systemów informatycznych
  • Bezpieczeństwo
  • Optymalizacja kosztow IT
  • Opieka informatyczna firm